APIE MANE

„Išlaisvink žmogų ir jis pradės kurti.“

Esu Kristina – Goatcrafts prekės ženklo kūrėja. Dar vaikystėje, močiutės pamokyta, atradau ir susižavėjau rankdarbių menu. Pati konstruodavau ir siūdavau lėlėms rūbelius, nerdavau kepuraites ir šalikus. Vėliau, paauglystėje, megzdavau sau megztinius ir sukneles. Taip mano širdyje rankų darbo gaminiai užėmė svarbią vietą.

Kurį laiką mano gyvenime rankdarbiams vietos nebuvo. Bet vėl iš naujo atradau šį kūrybos džiaugsmą gimus trečiam vaikui – dukrytei. Ji yra mano didžiausia įkvėpėja, patarėja ir idėjų siūlytoja.

Turiu nepaaiškinamą priklausomybę siūlams. Esu išbandžiusi įvairių gamintojų sintetinių ir natūralaus pluošto verpalų. Bet galiausiai pasirinkau italų gamintoją Lana Gatto.

Kai mezgimo siūlai pradėjo nebetilpti mano mezgimo kambaryje, o širdyje atėjo suvokimas, ką noriu veikti gyvenime, supratau, kad atėjo laikas Goatcrafts siūlų krautuvėlei. Ši krautuvėlė yra unikali tuo, kad joje parduodami tik vieno gamintojo – Lana Gattosiūlai mezgimui.

O tiems, kam megzti nepatinka ar nemokate, visuomet galite įsigyti mano pagamintų mezginių. Gaminiams yra naudojamos tik natūralios medžiagos: 100 proc. merino ir alpakų vilna, angoros ožkų moheris, šilkas, medvilnė, kašmyras. Visi mano mezginiai yra rankų darbo. Kurdama įdedu daug meilės ir šilumos, todėl jie yra unikalūs ir nepakartojami.

Dėkoju, kad esate su manimi.