Privatumo politika

Šioje el. parduotuvės Goatcrafts privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.

1. Kokią informaciją renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytą informaciją:

  • apie Jūsų kompiuterį, Jūsų apsilankymus el. parduotuvėje Goatcrafts ir naudojimąsi šia el. parduotuve (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
  • informaciją, kurią Jūs suteikiate mums norėdami prenumeruoti el. parduotuvės Goatcrafts paslaugas, pranešimus el. paštu ir / arba naujienlaiškius;
  • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

2. Slapukai.

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. El. parduotuvėje Goatcrafts naudojame Google Analytics. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi el. parduotuve Goatcrafts. Ši informacija yra saugoma Google. Informacijos apie Google privatumo politiką rasite čia: http://www.google.com/privacypolicy.html .

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas.

Asmeniniai duomenys, pateikti el. parduotuvėje Goatcrafts, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios el. parduotuvės dalyse. Mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  • parduotuvės užsakymams administruoti;
  • Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
  • turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums aktualus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu norite atsisakyti naujienlaiškio);
  • trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti.

Be aiškaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Politikos pakeitimai.

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo el. parduotuvėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, ar esate patenkinta / -as bet kokiais pasikeitimais.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės.

El. parduotuvėje Goatcrafts yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.