fbpx

Rankų darbo dovanos – geriausias pasirinkimas

Ranku darbo dovanos

Rankų darbo dovanos – geriausias pasirinkimas

Kokios dovanos jums labiausiai patinka? Paprastos, jaukios, minkštos, o gal išskirtinės, unikalios, kvepiančios prabanga. O gal esate iš tų žmonių, kurie neteikia reikšmės dovanoms?

Paskutiniu metu į madą grįžta rankų darbo dovanos – gaminiai. Vis daugiau žmonių renkasi savo artimui padovanoti kažką mielo, jaukaus, išskirtinio.

Būtent šiomis ypatybėmis ir pasižymi rankų darbo gaminiai. Ypatingai pagaminti iš natūralių medžiagų: merino, alpakų, avių vilnos, medvilnės. Angoros, kašmyro ar šilko gaminiai suteiks prabangos jausmą. Dėvėdami tokius rankų darbo aksesuarus jūs išsiskirsite iš minios.

Rankų darbo gaminiai

Rankų darbo gaminiai gali būti įvairūs. Megzti šalikai, kepurės, movos, šaliai, vilnonės kojinytės kūdikiams, pledukai, rankų darbo žaislai ar namų dekoracijos gali tapti išskirtine dovana moterims, vyrams ir vaikams. Tai gali būti netgi dovana Jums. Nebijokite išsiskirti iš minios.

Kokiomis progomis dovanojami rankų darbo gaminiai?

Rankų darbo gaminiai gali būti dovanojami įvairiomis progomis. Nuotaka tikrai sužibės apsigobusi išskirtiniu šilko ar moherio šaliu. Kiekviena mama džiaugsis gavusi dovanų vilnones kojinytes ar pleduką naujagimiui.

Kašmyro ar merino vilnos šalikas nustebins net patį išrankiausią kolegą. Megztos kepurės, šalikai, kaklaskarės kasdien džiugins artimų žmonių širdis.

Rankų darbo dovanos – Jūsų pats geriausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.